Optisk Fiber Konnektor LC-Kvindelige-SC Mandlige Fiber Adapter singlemode / Multimode OM3 OM4 Adapter Flange

Optisk Fiber Konnektor LC-Kvindelige-SC Mandlige Fiber Adapter singlemode / Multimode OM3 OM4 Adapter Flange  kr100.19 kr50.10
  • Stik Type: SC/UPC
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Kompatibel: TP-link
  • Mærke: AUA
  • Item Længde: 1m
  • Fiber Type: Single Mode
  • Certificering: CE

Tags: kvindelige sc fiber, FIBER, DJI, beskaeftigelsesfremmende flange, tp-link trådløst internet, stik sc, fc upc-stik, link, UPC, fiber otdr


  • SC APC 1x16 Fiber Optiske Max FTTH PLC Splitter-boksen Indsæt Type planare Kredsløb Kassette Splitter

    SC APC 1x16 Fiber Optiske Max FTTH PLC Splitter-boksen Indsæt Type planare Kredsløb Kassette Splitter

    BEMÆRK: 1.Køber er ansvarlig for told og lokale import, skatter og afgifter osv.Prisen her er n ot omfatter destination gebyr på købers side. 2.Vigtigt!!!Kære Brasilien kunde, kan du forlade din CPF eller CNPJ nummer efter bestillingen. 3.Lande som Brasilien, Mexico: E-pakke og Kina Post kan leveringstiden være omkring 20-90 dage. Funktioner *Fremragende Mekanisk,Lille Størrelse *Høj
    kr187.87 kr93.93
  • 5PCS Hua Wei EG8145V5 Dual Band Gpon ONU Router Bare 4GE+1POTS+1USB+2,4 G/5G+ Wifi Med engelsk Modem Uden Strøm Og max

    5PCS Hua Wei EG8145V5 Dual Band Gpon ONU Router Bare 4GE+1POTS+1USB+2,4 G/5G+ Wifi Med engelsk Modem Uden Strøm Og max

    5PCS Hua Wei EG8145V5 Dual Band Gpon ONU Router Bare 4GE+1POTS+1USB+2,4 G/5G+ Wifi Med engelsk Modem Uden Strøm Og max Bare metal (uden boks og adapter) Materia: Item Gpon ONU Dual Band Oprindelsessted Kina WiFi standard 2,4 GHz: 2 x 2 MIMO 802.11 b/g/n 5GHz: 2 x 2 MIMO 802.11 a/n/ac Mærke Navn OEM Model Nummer EG8145V5 Mål(Bredde×Dybde×Højde) x 30mm 173mm x 120mm Strømforsyning Strømforsyning: 11–14V DC, 1,5
    kr1 366.66
  • Gratis Forsendelse 10stk Anvendes GPON ONU HG8310M FTTH Fiberoptiske Second Hand ONT Router

    Gratis Forsendelse 10stk Anvendes GPON ONU HG8310M FTTH Fiberoptiske Second Hand ONT Router

    kr596.28 kr542.62

  • KELUSHI Gratis Fragt FTTH 3m ST-LC-Singlemode Single Core Jumper ST pigtail Fiberoptiske patch kabel

    KELUSHI Gratis Fragt FTTH 3m ST-LC-Singlemode Single Core Jumper ST pigtail Fiberoptiske patch kabel

    Gratis Forsendelse FTTH 3m ST-LC-Singlemode Single Core Jumper ST pigtail Fiberoptiske patch kabel Funktioner: indsætningstab repeterbarhed udskiftelighed return loss Gensidig indsætte ydeevne God god temperatur stabilitet Produktet parametre indskudstab: singlemode 0.18 dB; Return Loss: PC45dB UPC50dB, APC60db Stik plug mere end 1000 gange, indskudstab variation Ombytning: enhver docking-0.18 dB temperaturområde: -40 CEL -
    kr27.55
  • 50STK SC APC fiberoptiske SC APC-Single-mode-Hurtigt-stik SC APC FTTH Fiberoptiske quick Connector Gratis fragt

    50STK SC APC fiberoptiske SC APC-Single-mode-Hurtigt-stik SC APC FTTH Fiberoptiske quick Connector Gratis fragt

    50STK SC APC fiberoptiske SC APC-Single-mode-Hurtigt-stik SC APC FTTH Fiberoptiske quick Connector Gratis fragt
    kr130.25 kr112.03
  • 1 par FTTH INNO IFS-10/IFS-15/15 V3 V5 V7 klemmer Optic Fusion Splicer fiber holder

    1 par FTTH INNO IFS-10/IFS-15/15 V3 V5 V7 klemmer Optic Fusion Splicer fiber holder

    Produkter Detaljer: Før YouBuy 1: Alle produkter, der sælges af virksomheden er ægte, direkte leveret fra producentens lager, absolut lade dig købe forvisset om. 2: formålet med denne butik: holde sig til princippet om kvalitet først, første, kunden først, og stræber efter at servicere dig med de bedste produkter, bedste pris og hurtig service. 3: på Grund af den store mængde af produkter, der
    kr425.83
  • Del